#visitalbania photos & videos

11 minutes ago

🍹UDHETIM NE #THETH 2 DITE ALL INCLUSIVE - 5900 LEKE 🍹 🚌 Nisja:► 26 Shtator 📲 0682001112 / 0693744097 / 0692137209 Në çmim përfshihet: ▪️Transporti me mjet Komod ▪️Akomodimi ne Bujtine ▪️Mengjesi Dreka Darka ▪️Shoqerues Shqipetar ✉ Dergoni nje msg ne Facebook Messenger 📫 Adresa: Rr. Mine Peza, Prane Kafe Grand #theth #guide #globaltours #visitalbania

50
15 minutes ago

Berat 🇦🇱 #old #travel #visitalbania

31
15 minutes ago

🏝𝐄𝐤𝐬𝐩𝐥𝗼𝐫𝗼𝐣𝗺𝐞̈ 𝐬𝐞̈ 𝐛𝐚𝐬𝐡𝐤𝐮 𝐋𝐮𝗺𝐢𝐧 𝐞 𝐒𝐡𝐚𝐥𝐞̈𝐬 𝐝𝐡𝐞 𝐥𝐢𝐪𝐞𝐧𝐢𝐧 𝐞 𝐊𝗼𝗺𝐚𝐧𝐢𝐭🌅 📲+𝟯𝟱𝟱𝟲𝟵𝟵𝟴𝟰𝟰𝟳𝟳𝟲 𝕎𝕙𝕒𝕥𝕤𝔸𝕡𝕡 𝕠𝕤𝕖 𝕍𝕚𝕓𝕖𝕣 . . . . . #mikitours #lumiishales #albania #visitalbania #komanilake #liqeniikomanit #likeforlikes #europe #kosovo #balkan #Prishtina #boat #amazingplaces #myalbania #tourism #maketravel #viaggi #barche #mikitoursalbania #tirana #blogger #beautifulalbania #wetravel #booking #estate #Shqiperia

60
26 minutes ago

✈️Fluturime direkt nga Tirana drejt Europes, bileta avioni me çmime promocionale duke filluar nga 25€ 💕Tirane - Budapest 25€ 🌿Tirane - Malpensa 40€ 💕Tirane - Bergamo 35€ 🌿Tirane - Praga 40€ 💕Tirane - Bruksel 50€ 🌿Tirane - Viena 45€ 💕Tirane - Rome 50€ 🌿Tirane - Bari 55€ 💕Tirane - Firenze 55€ 🌿Tirane - Bologna 35€ 💕Tirane - Torino 40€ 🌿Tirane - Pisa 35€ 💕Tirane - Venecia 60€ 🌿Tirane - Eindhoven 40€ 💕Tirane - Memmingen 45€ 🌿Tirane - Paris 40€ 💕Tirane - Berlin 40€ 🌿Tirane - Dortmund 45€ 💕Tirane - Ancona 45€ 🌿Tirane - Verona 45€ 💕Tirane - Genova 55€ 🌿Tirane - Perugia 65€ 💕Tirane - Rimini 65€ 🌿Tirane - Athine 70€ 💕Tirane - London 65€ 🌿Tirane - Stamboll 85€ 💕Tirane - Basel 110€ 📍Kujdes: Pasagjeret qe nisen nga Shqiperia duhet te kene leje qendrimi Europiane. 📍Oferta momentale vetem per disa data te caktuara Te perfshira ne cmim : 1-Bileta vajtje per data te caktuara muaji Tetor 2-Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore 3-Te gjitha taksat aeroportuale --- Kontakt --- ☎️Tel: +355 68 33 33 887 WhatsApp 📲Cel:+355 69 99 61 122 WhatsApp 📲Cel:+355 67 40 33 388 WhatsApp 💌info @matiastravel .com 🖋️Facebook: Matias Travel & Tours 🖋️Instagram: @matiastravel 📪Adresa: Prane Stadiumit Dinamo, Rr: Emin Duraku Tiranë . . . . #matiastravel #shqiperia #shqip #visitalbania #trip #tour #tourism #bustrip #albania #travelling #adventure #travelagency #touroperator #Beach #pushoshqip #EDUASHQIPERINE #udhetimiyneneditarintuaj

190
35 minutes ago

𝓔 𝓫𝓾𝓴𝓾𝓻𝓪 𝓢𝓗𝓠𝓘𝓟Ë𝓡𝓘💙 ☑️ Follow 👉 @al_lovenature 👈 for more posts like this 😍 👫 TAG a friend to show this . . Video 🎞️ by : @afri_selba . . . #visitalbania #theth #syriikaltertheth #kishaethethit #ujevaraegrunasit #lake #waterfall #mountains #village #sky #clearwater #forest #albania #instagram #viralvideos #mybeautifulalbania 🇦🇱 #mysecretalbania #bukuritnatyrore #njihvendintend #shijonatyren #al_lovenature #sharealbania ❤️ #natureisart #landscape #vizitothethin #vizitoshqiperine

333
58 minutes ago

Ejani te vizitoni bukurite perallore te natyres shqipetare. Kuzhina tradicionale dhe stafi I Eagles Land ju mirepret! Reservoni tani sepse vendet zihen shpejt. #albania #tirana #travel #love #nature #visitalbania #photography #photooftheday #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #travelphotography #sunset #holiday #follow #mountains #travelgram #trip #fashion #instatravel #sun #photo #amazing

30
59 minutes ago

Cmimi 🔥 29.99eu Porosit ne mesazh 📩🇽🇰🇦🇱🇲🇰

11
1 hour ago

Shumë afër Tiranës ne ju ofrojmë qetësinë, rehatinë dhe komoditetin. Tek ne do te gjeni gatimet me te mira të shefit te kuzhinës. Jeni të mirëpritur kurdoherë! #hotels #hotel #travel #hospitality #luxury #hotellife #hotelroom #restaurant #luxuryhotel #hotelier #luxuryhotels #food #restaurants #hoteles #visitalbania #albania #tirana

10
1 hour ago

Shumë afër Tiranës ne ju ofrojmë qetësinë, rehatinë dhe komoditetin. Tek ne do te gjeni gatimet me te mira të shefit te kuzhinës. Jeni të mirëpritur kurdoherë! #hotels #hotel #travel #hospitality #luxury #hotellife #hotelroom #restaurant #luxuryhotel #hotelier #luxuryhotels #food #restaurants #hoteles #visitalbania #albania #tirana

70
1 hour ago

There is a place, like no place on earth. A land full of wonder, mystery and danger! Some say, to survive it, you need to be as mad as a hatter. Which, luckily I am. • • 📷 @telvisa .hysi __________________________________________________ Follow @lovealbania .al for more posts like this 👍 • • #travelphotography #naturephotography #albaniantravelblogger #travelgram #outdoorlife #traveltheworld #travelholic #travelguide #outdoorphotography #naturephotography #travelling_europe #landscapephotography #travelbook #traveladdict #travelbag #visitbalkan #mytravelgrams #travellers #travel_drops #albania #albaniatourism #discoveralbania #visitalbania #albaniatravel #albaniatrip #beautifulalbania #travelalbania #photographylovesalbania #lovealbania #pinalbania

932
1 hour ago

#ARBE ̈RIVineyard #KoderRreshen #Mirdite #KantinaARBE ̈RI #AlbanianWines #Bukmire #NativeVariety #Kallmet #SheshiBardhe #SheshIZi #VisitAlbania @kantina_arberi @lilis_gardeen #Repost @lilis_gardeen with @make_repost ・・・ Kantina “Arberi “ shtrihet nje nga zonat veriore te Shqiperise , Mirdite . 🍷Kallmet 2018 ka nje ngjyre te kuqe qe spikat,teper te vecante qe eshte tipike e kallmetit . Aroma e molles se kuqe te pjekur mire si dhe aromat e boronices. 🍷Kallmet Reserve 2016 ,ka ngjyre fe kuqe ,te thelle, teper te bukur.Arome frutash te ndryshme te pyllit, perzier me shijen e sheges.Eshte nje vere e harmonizuar shume mire. E pasuruar edhe nga maturimi ne bute druri lisi , per nje periudhe 18 mujore. 🍷Sheshi Bardhe me pak aciditet ,e thate dhe sapide, eshte nje vere qe pihet e fresket.Ne gote prezantohet ne ngjyre te verdhe kashte te zbehte, me reflekse te jeshilta, trasparente gati kristal. 🍷Raki e maturuar ,nga distilimi tradicional i mushtit lind rakia .Paraqitet trasparente e kristalte me reflekse te arta.Ne shije ndihet e bute, elegante dhe e qendrushme . Kjo raki kalon nje stazonim nga 10-12 muaj ne nje ene druri lisi. #kantinaarbe ̈ri #kallmetrezerve ̈ #sheshi_bardh #raki #produkteshqiptare #wine #kallmetwine

170
1 hour ago

Hotel Kapllani ofron nje super oferte. - Double Room + mengjesi & shezllonet €25 - Triple Room + mengjesi & shezllonet €30 - Family Room + mengjesi & shezllonet €35 - Family Suite + mengjesi & shezllonet €40 Vizitoni barin tone @beach_bar_restaurant_shark Cfare pret me gjate. Na kontaktoni ne dm 📩 ose ne numrin e telefonit : 067 599 5522 dhe rezervoni dhomen tuaj. Oferta nuk zgjat dhe shume! #saranda #albania #hotel #holidays #summer #thebest #relax #vacation #drinkbar #summervibes #sea #sunny #photooftheday #visitalbania #hotels #wonderfultime #luxuslashesloungehannover #instagood #blueparadise #albanian #summerlove #weekend #lovetotravel

10
1 hour ago

Hotel Kapllani ofron nje super oferte. - Double Room + mengjesi & shezllonet €25 - Triple Room + mengjesi & shezllonet €30 - Family Room + mengjesi & shezllonet €35 - Family Suite + mengjesi & shezllonet €40 Vizitoni barin tone @beach_bar_restaurant_shark Cfare pret me gjate. Na kontaktoni ne dm 📩 ose ne numrin e telefonit : 067 599 5522 dhe rezervoni dhomen tuaj. Oferta nuk zgjat dhe shume! #saranda #albania #hotel #holidays #summer #thebest #relax #vacation #drinkbar #summervibes #sea #sunny #photooftheday #visitalbania #hotels #wonderfultime #luxuslashesloungehannover #instagood #blueparadise #albanian #summerlove #weekend #lovetotravel

60
1 hour ago

🌳 TAMAR - LEPUSHE 🌳 🎫 Çmimi: 1400 Leke 🌼 Nisja: 26 & 27 Shtator 🍀 Tur Çdo te Shtune & Diele 📋Programi:https://www.matiastravel.com/sq/tour/1-dite-lepushe-tamar-1400-leke/ Në çmim përfshihet: ▪️Transporti me mjet Komod ▪️Guide profesionale --- Kontakt --- ☎️Tel: +355 68 33 33 887 WhatsApp 📲Cel:+355 69 99 61 122 WhatsApp 📲 Cel: +356 67 40 33 388 Whatsapp 🖋️Facebook: Matias Travel & Tours 🖋️Instagram: @matiastravel 📪Adresa: Prane Stadiumit Dinamo Rr: Emin Duraku Tiranë . . . . #matiastravel #shqiperia #shqip #visitalbania #trip #tour #tourism #bustrip #albania #travelling #adventure #travelagency #touroperator #Beach #pushoshqip #eduashqiperine #vizitoshqiperine #fundjavat2020 #udhetimiyneneditarintuaj

340

Top photos & videos on #visitalbania

Yesterday

(PL ⤵️ ) Beacause sometimes all you need is a pool day 💦💙 Who agrees?! 🤩 . 📍📸 pool at @hotelrestorantpanorama in Krujë, Albania 🇦🇱 . 🇵🇱 Bo czasem do szczescia wystarczy mi tylko basen 💙💦🙌🏼Wolicie basen czy morze? 😊 . . . . . . . . . . . . . #poolday #pooldaysarethebestdays #swimmingpoolfun #poolsidevibes #albania 🇦🇱 #myalbania #kruje #tirana #visitalbania #discoveralbania #albaniatourism #travelalbania #albaniangirl #balivibes #turquoisewater #sunbathing #tanlinesfordays #opalanko #smażing #podróże #blogipodroznicze #polishtravelblogs #polkawpodrozy #pieknewidoki #pieknemiejsce #wearetravelgirls #travelinladies #damestravel #poolgoals

56991
16325
5 hours ago

Мармарис зі Львова на 7 ночей 😇 ⠀ 🌅Halici Hotel ⠀ 💰429€ за двох на 7 ночей ⠀ Дуже затишний готель у Мармарисі з чистими та охайними номерами, 2 басейнами, гірками та баром. Ідеальний варіант для тих, хто хоче відпочити у самому Мармарисі 😍🤩⠀ Неподалік від Halici Hotel вулиця барів, набережна, центр міста з фонтанами, замок і безліч магазинчиків 🤩 ⠀ 🌊Пляж знаходиться за 100 метрів від готелю ⠀ #albania #visitalbania #albania 🇦🇱 #albaniatourism #ksamil #saranda #sarande #albaniatrip #visitksamil #couplegoals #couple #couples #турвтурцию #coupletravel #гарячіпутівки #туристичнаагенція #туривтуреччину #туреччиназільвова #туреччина #єгипетзільвова #турвтурцию #турвєгипет #моретурів #corfu #kerkira #corfuisland #greece #visitgreece #lekuresicastle

15810
Yesterday

Not many people can take my breath away, but ... this don’t even have to try. I will come back again.😊 #travelphotography #amazing #mountain #hiking #albania #hikingadventures #nature #naturlover #naturephotography #explore #exploremore #visitalbania

23239