#babebabe photos & videos

13 hours ago

Të dy shumë të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku . Janë dy nga djemtë e “Për’puthen” me më shumë ndjekësa në instagram. Por cili është i preferuari juaj? •Follow - @thuhett • • • #enca #encatics #dafinazeqiri #dafina #hitt #song #girl #comingsoon #soon #two #in #now #likeforlikes #like4likes #followforfollowback #quu #sergio #babebabe #song #hit #ronelahajati #night #ciao #followforfollowback #now #likeforlikeback #all #this #albania #kosovo #italia #turkey #germany 🇩🇪

131
17 hours ago

• E re - Morena Taraku & Stresi “ Bad Girl” 🔥 Teksa shikojmë videoklipin e këngës” Bad Girl” në skenën me @stresi vëmë re dhe modelen e njohur @serenasula_official e cila di si gjithmonë të tërheqi vëmendje me linjat provokuese . •Follow- @thuhett • • #enca #encatics #dafinazeqiri #dafina #hitt #song #girl #comingsoon #soon #two #in #now #likeforlikes #like4likes #followforfollowback #quu #sergio #babebabe #song #hit #ronelahajati #night #ciao #followforfollowback #now #likeforlikeback #all #this #albania #kosovo #italia #turkey #germany 🇩🇪

420
Yesterday

💚 #babebabe #outfits #omg

10
2 days ago

Boaass Tropicalões! Já conhecem a nossa mais nova membra da família #CachaçaTropical ?! Apresentamo-vos a nossa linda Cachaça de Tambarino, super Tropical e de produção limitada. Então, quem vai ser o primeiro a encomendar uma?! Não se esqueçam que encomendas de Cachaças também contam para os pontos do Cartão Fidelidade (válido exclusivamente durante o mês de Setembro ). . . #BarTropical #BabeBabe #AtéEmCasaOBaréTropical

340
3 days ago

🎶 E po' ancora ce cride 🎶 Commandos Fam - Turn on the light (feat PeppOh ) Lyrics and production by Commandos Fam PeppOh AreaNordAmmò ©Navicella Studio @commandos_fam @peppoh_babe @areanordammo Video completo sul canale YouTube di Commanfos Fam ° https://youtu.be/2lmEVqH3Dzc ° #commamdosfam #peppoh #turnonthelight #giuseppesica #thebabeband #djcioppi #babebabe #groove #commandos #fam #areanordammò #artenapoli #artistinapoletani #soul #soulmusic #soundofnaples #flow #napoli #linguanapoletana #rapper #videoclip #sound #music #musicanapoletana #canzonenapoletana #instamusic #campania #rappernapoletano #areanordnapoli #bit

153
5 days ago

Go check it out on spotify guys. Tik tok songs on spotify Sorry for not upload my YouTube video because it's an error. Sorry guys tomorrow I will post. Guess what video? Love you guys so much. Song: #babebabe Artist:Justin Bieber ❤

20
5 days ago

O que nós melhor fazemos, é servir-vos com prazer! #TB à um dos eventos da semana passada. Obrigada pela preferência 💚 . . #BarTropical #OBarQueVosServeComPrazer #BabeBabe

451
5 days ago

Oh baby #babebabe #kurzmalansmeer

921
6 days ago

Biggie Biggie Biggie can't you see Sometimes your donuts just hypnotize me And I just love your glazy ways . . . . . #sweetbeast #biggie #Notorious #hypnotize #cantralvalley #cali #caliliving #babebabe #igdaily #donuts #foodie #feedme #throwback #sweettooth #proteindonuts #sprinkles #love #smile #laugh

1024
6 days ago

➡️Sergio - Babe babe ❤ #Sergio #BabeBabe @hereissergio

50
1 weeks ago

Cila nga vajzat është e preferuara e publikut???? Sipas një sondazhi në “ Top Channel” e preferuara e publikut është Fjorela me mbi 40% të votave. •Follow - @thuhett • • • #enca #encatics #dafinazeqiri #dafina #hitt #song #girl #comingsoon #soon #two #in #now #likeforlikes #like4likes #followforfollowback #quu #sergio #babebabe #song #hit #ronelahajati #night #ciao #followforfollowback #now #likeforlikeback #all #this #albania #kosovo #italia #turkey #germany 🇩🇪

175
2 weeks ago

Modelja e njohur Serena Sula e ftuar në emisioninn “ Abc E Mëngjesit “ ka folur rreth skandaleve me vipat shqiptar ku një ndër ato është dhe Fero , ku modelja tregon nëse ka qenë për trilece . •Follow- @thuhett ( for 200 followers ) • • #enca #encatics #dafinazeqiri #dafina #hitt #song #girl #comingsoon #soon #two #in #now #likeforlikes #like4likes #followforfollowback #quu #sergio #babebabe #song #hit #ronelahajati #night #ciao #followforfollowback #now #likeforlikeback #all #this #albania #kosovo #italia #turkey #germany 🇩🇪

850
2 weeks ago

#heresergio #babebabe jam fiksuar keq pas ksaj kenge😂🥴💘

482
3 weeks ago

Arkiva Shqip : Albërije Hadërgjonaj , artistja që është paguar më pak 3200 euro në muaj . •Follow - @thuhett • • • #enca #encatics #dafinazeqiri #dafina #hitt #song #girl #comingsoon #soon #two #in #now #likeforlikes #like4likes #followforfollowback #quu #sergio #babebabe #song #hit #ronelahajati #night #ciao #followforfollowback #now #likeforlikeback #all #this #albania #kosovo #italia #turkey #germany 🇩🇪

133

Top photos & videos on #babebabe