#blitani photos & videos

7 hours ago

Fustan me vija Masa S/M Cmimi: 1000 leke #dress #shopnow #blitani #blionline #fall #secondhand #clothes #secondhandclothes #dresstoimpress

50
8 hours ago

Bain Vital Dermo-Calm 💙✨ Një formulë e testuar dermatologjikisht që lufton shkaqet e kruajtjes së kokës dhe ndjeshmërisë Bain Vital Dermo-Calm largon papastërtitë dhe inflamacionin. Lëkura e kokës lihet e zbutur dhe e hidratuar për një ndjesi relaksuese 🍀🌞 📍Koha e duhur për t'i dhënë flokëve trajtimin që meritojnë 👸🏻👸🏼 📍 Rr. Bilal Sina, pranë kopshtit zoologjik, Tiranë #kerastase #kerastaseshampoo #shampoo #shampoohair #kérastase #kerastaseofficial #hairtreatment #booknow #reniaeflokeve #yndyra #yndyraeflokeve #renia #shkelqim #butesi #gjalleri #vemendje #floketeshendetshem #floketedemtuar #floke #blitani #saintbeauty #tirane #kopshtizoologjik

100
9 hours ago

💫ÇARÇAFË SET DOPIO💫 Seti ka në përmbajtje: ▪️Këllëf Jorgani: 200x220cm ▪️Çarçaf: 240x260cm ▪️Këllëf Jastëku: 50x70cm (2 copë ) 💥💥NGA 46€ VETEM PER 30€💥💥 Materiali - Polycotton 🔜Porosit në DM 📥 dhe ne i sjellim kudo për ju! 📦 #home #homedecor #bedroomdecor #bedroominspo #bedsheets #carcaf #relax #white #quality #comfort #linens #linenbedding #decor #homestyling #bedding #beddingsets #tirana #taclinens #blitani #porositonline #blerjeonline #femra #cilesi #albania #dyqanonline #christmas #femije #children #design #cotton

30
9 hours ago

➡️Erdhën përsëri 😍😍 ➡️Vetëm për 1990 Lekë ➡️Dy copë 3490 Lekë ➡️VR BOX 😍😍 ➡️Shiko video 3D ➡️Sikur je në realitet ➡️Luaj dhe zbavitu pafund ➡️Për çdo Model cel ➡️iPhone dhe Android ➡️Vjen me super çmim ➡️Ne ambalazh përfshihet: ➡️Syze VR BOX 1 ➡️Manual 1 ➡️Pecetë për pastrim syzesh 1 ➡️Me lirë se kurdo herë ➡️Sasi e limituar ➡️Dërgesa në çdo qytet te ➡️Shqipërisë brenda 48 orëve ➡️Ne Tiranë dërgesa brenda ditës ➡️Trasporti FALAS brenda Tiranës ________________________________ 👉Transport në çdo qytet brenda dy ditëve 👉Paguaj kur mer porosine 👉Për porosi Online: Tel/WhatsApp/Viber 0684670863 👉Këto dhe shumë produkte të tjera i gjeni te @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ 👉Follow @smart_shop__ #smartwatch #paguaj_ne_dorzim #blionline #smartwatch #blilire #minispeaker #blitani #cover #blingashtepia #transportfalas #mp3player #carmp3player #albania #tirana #shqiperia #shqiperi #transportfalasnetirane 🚕 #smartshop #blismart #vrbox

470
9 hours ago

🌸 Porto-bebe 💰Çmimi: 2200Lekë 🚚Posta 200-300 Leke 🌸Bli 2 ose me shume sete perfitoni posten falas 📬Porosite tani 🏃 #blitani tek #Masha_e_vogel #veshjeperfemije #aksesorperfemije #lodraperfemije

20
9 hours ago

🌸 Porto-bebe 💰Çmimi: 2700Lekë 🚚Posta 200-300 Leke 🌸Bli 2 ose me shume sete perfitoni posten falas 📬Porosite tani 🏃 #blitani tek #Masha_e_vogel #veshjeperfemije #aksesorperfemije #lodraperfemije

60
9 hours ago

🌸 Porto-bebe 💰Çmimi: 3300Lekë 🚚Posta 200-300 Leke 🌸Bli 2 ose me shume sete perfitoni posten falas 📬Porosite tani 🏃 #blitani tek #Masha_e_vogel #veshjeperfemije #aksesorperfemije #lodraperfemije

80
2 weeks ago

⭕️Kepuce origjinale COLORICHIARI per femije ⭕️Nr 16 ⭕️Made in Italy ⭕️Te reja me etikete ⭕️Cmimi ne Oferte vetem 3.300 leke te reja 😍 Transporti ne 🇦🇱 Falas Transporti ne 🇽🇰 3€ . . #parfumeorigjinale #parfumefemrash #parfume #syze #syzeoptike #syzedielli #ora #oraperfemra femrash #orapermeshkuj #produkte #koleksione #origjinale #gjithcka #albania #kosove #tirane #prishtina #aparate #durres #blilire #vecanta #shumellojshmeri #vipatshqiptar #blionline #blionlineblilire #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #perfemije

80
2 weeks ago

👉Proteze gjoksi per femrat qe kan hequr gjirin si shkak i Kancerit te Gjirit. 👉Proteze e cilesise se larte SILIMA per zevendesim estetik te gjirit te majte. 👉Prodhuar ne Gjermani 👉Pervec protezes ne kuti keni edhe nje sapun posacerisht per pastrimin e saj dhe nje locion. 👉 Proteza eshte e re,kutia eshte pak e demtuar gjate transportit ⭐Cmimi : vetem 6.800 Leke te reja.⭐ Transporti 🇦🇱 FALAS Transporti 🇽🇰 3€ . . #parfumeorigjinale #parfumefemrash #parfume #syze #syzeoptike #syzedielli #ora #oraperfemra femrash #orapermeshkuj #produkte #koleksione #origjinale #gjithcka #albania #kosove #tirane #prishtina #aparate #durres #blilire #vecanta #shumellojshmeri #vipatshqiptar #blionline #blionlineblilire #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #perfemije

30
2 weeks ago

Makineri professionale per heqjen e kallove dhe per kujdesin e kembeve perfshire limen pedikyr. Seti permban 👉🏻 Makineri per heqjen e kallove + 3 lima te tjera zevendesuese 👉🏻 Makineri pedikyri + 3 lima te ndrryshme per pedikyr perfekt 👉🏻 Karikues 👉🏻 Furce pastrimi Cmimi :3.300 leke Transporti ne 🇦🇱 FALAS Transporti ne 🇽🇰 5€ . . #parfumeorigjinale #parfumefemrash #parfume #syze #syzeoptike #syzedielli #ora #oraperfemra #orapermeshkuj #produkte #koleksione #origjinale #albania #kosove #tirane #prishtina #aparate #durres #blilire #vecanta #shumellojshmeri #vipatshqiptar #blionline #blionlineblilire #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #perfemije #femrat

30
2 weeks ago

Varëse Flutur e lare me flori ,Fine e bukur dhe tepër e vecantë.... 🦋 GJENDJE 2 TE FUNDIT 😱😱😱 NXITONI Permasat: Gjatesia e zinxhirit 45cm Flutura : 2.5cm Cmimi: 2.300 Leke te reja Transporti Falas 🇦🇱 Transporti 🇽🇰 3€ . . #parfumeorigjinale #parfumefemrash #parfume #syze #syzeoptike #syzedielli #ora #oraperfemra femrash #orapermeshkuj #produkte #koleksione #origjinale #gjithcka #albania #kosove #tirane #prishtina #aparate #durres #blilire #vecanta #shumellojshmeri #vipatshqiptar #blionline #blionlineblilire #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #perfemije

50
2 weeks ago

3 × Parfume BE YOU 50 ML Te rralle dhe te kerkuar nga ta qe i njohin. 1-BU SEXY - 40 ML + 2-BU ICY - 40 ML 3-BU WILD- 35 ML + Vijne sic duken ne foto... Cmimi per 1-- 1500 leke te reja Cmimi per te 3-- 3700 leke te reja Transporti falas ne gjithe 🇦🇱 Transporti ne 🇽🇰 3€ Per me teperr INFO kontaktoni ne DM . #parfume #parfumefemrash #parfumeorigjinale #parfumeorigjinale #parfumefemrash #parfume #syze #syzeoptike #syzedielli #ora #oraperfemra femrash #orapermeshkuj #produkte #koleksione #origjinale #gjithcka #albania #kosove #tirane #prishtina #aparate #durres #blilire #vecanta #shumellojshmeri #vipatshqiptar #blionline #blionlineblilire #blitani #blitaniporosiavjenkudoti #perfemije

50

Top photos & videos on #blitani

Jun 2020

" Të dashurosh një herë, do të thotë të vdesësh një mijë herë E kam pirë verën e dashurisë, pa e ditur, Kam kaluar në rrugët e dashurisë, pa e ditur, Dashuria është një flakë, Një copë zjarr, I dhashë zjarrin shpirtit, pa e ditur." #hercai #onlinebookstore #bookstagram #blitani #blionlinec @turqia .ne.shqiperi #turqianeshqiperi

18015
Aug 2019

Ulje drastike  syze nga 4500 Leke i mer 1500 Leke ora nga 4500 Leke i mer 1500 Leke Portofola nga 3500 Leke i mer 1300 Leke Rripa lekure nga 3500 Leke i mer 1000 Leke e shhum.Produkte te tjera porosit tani online @jadore .aksesor__albania  telf 0682008448🚕 #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka #albaniangirl #albania 🇦🇱❤️

5.9k21
Jul 2020

Fokus ndek mntor e ae ya😅 #lfl 🖤 #lfl 💛 #lfl 💙 #lfl 💛lfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllflfllfllfl💙😘lfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllfllflfllfllfl❤️ #lightroom #lightroompresets #lightroomedits #bocahblitar #blitarhits #blitarexplore #blitarkeren #blitani #blitarkekinian

69288
Apr 2020

🔴Me - 70 % Ulje 🔴 Syze 1200 Lekë 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka #albaniangirl #albania 🇦🇱❤️

2.7k10
Oct 2019

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Ulje drastike  syze nga 4500 Leke i mer 1500 Leke ora nga 4500 Leke i mer 1500 Leke Portofola nga 3500 Leke i mer 1300 Leke Rripa lekure nga 3500 Leke i mer 1000 Leke e shhum.Produkte te tjera porosit tani online @jadore .aksesor__albania  telf 0682008448🚕 #blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka #albaniangirl #albania 🇦🇱❤️

3.0k12