#cilesi photos & videos

54 minutes ago

Ore qe sherben dhe si cakmak 👉Me bateri 👉Unike 👉Dhurat perfekte per te afërmit apo dhe veten tuaj . . . #love #instagood #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #tbt #like4like #followme #picoftheday #follow #me #selfie #summer #art #instadaily #friends #repost #nature #girl #fun #style #smile #food #korona #blilire #iphone #ulje #cilesi

20
6 hours ago

Koleksioni i ri me veshje 🙈 Cmimet me te mira ne trreg🔥Posta Falas 🚖🚖🚖🚖Veshje të pershtatshme kurdohere që dëshironi të visheni me stil ✅🤩 Na kontaktoni në DM për më shumë informacion! 🤓 . . . . . #clothes #style #cool #fitness #fashion #fitness #sport #fit #gym #veshjesportive #porosit #cilesi #kualitet #followme #follow #photooftheday #likes #f #picoftheday #instadaily #instagram #l #followforfollowback #followback #cute #happy #followers #selfie #korrektesi

470
8 hours ago

💥650 LEK/L 💥VAJI I ULLIRIT TË RI, 100% BIO (Oferta vlen deri më 10 nëntor ) 👉🏻Ulja e fundit e sezonit 1️⃣Vaj Ulliri i Ri, bio 100%, pa përzierje të tjera 2️⃣Transparentë me blerësit përmes vidjove 3️⃣I përgatitur nën mbikqyrjen tonë 4️⃣Vijmë në treg me çmimet më të mira dhe të leverdisshme për blerësit. PËR POROSI KONTAKTONI NË DM📩 . . . . . . . . . . . . #vajulliri #oliveoil #vaj #ulliri #bio #ushqimebio #shendeti #cakran #fier #ulje #kuzhinashqiptare #kuzhina #receta #recetagatimi #recetaperbebe #mjalt #mjaltbio #permet #tirane #cakran #blerinabombaj #shije #cilesi #oil #vajacial #vajbio #vajulliribio #theth #natyral #porosi

40
9 hours ago

🔴SHUMICE & PAKICE CMIME ME EKONOMIKE NE TREG #CILESI & GARANCI

20
9 hours ago

🖼 Porosi e perfunduar... ⁣⁣ Personalizoni tashme tuajen per nje ambjent sa me te kendshem ne shtepine apo biznesin tuaj. 🎨⁣⁣ ⁣⁣ ☞Dergesa ne cdo qytet brenda Shqiperise 🚚📮⁣⁣ ⁣⁣ ☞Pagesa kryhet ne momentin qe merrni porosine.💸⁣⁣ ⁣⁣ ☞Per personalizime apo informacione te tjera na kontaktoni ne inbox.📥⁣⁣ ⁣⁣ #canvaspainting #kanavac #canavas #gift #new #idea #dhurate #dhuratatepersonalizuara #dhurata #photo #foto #dhurateperditelindje #cutegift #dekorative #cilesi #cilesore #dhurateunike #dyaqandhuratash #tirana #personalizedgifts #handmade #giftideas #love #birthday

110
11 hours ago

Nje set i lezetshëm loje i krijuar për foshnjat, i vendosur në botën e kafshëve të fermës dhe karakterizuar nga përqafime të ëmbla midis nënave dhe foshnjave. , 6 kuba ndërtimi të buta dhe një libër të ilustruar, për të shpikur histori të panumërta të ëmbla. Stimulon, imagjinaten dhe zhvillimin emocional. Marka: Clementoni Gjinia: djem dhe vajza Mosha: 6 deri në 18 muaj #lodra #lodraperfemije #gjithckaqejuduhet #kostumeperfemije #veshjeperfemije #lodrapellushi #dhurataideale #aksesore #smartwatch #metoo #makinaperfemije #tavolinaperfemije #lodraedukative #porositonline #blilire #paguajcash #paguajnedorezim #transportkudo 🇦🇱 #tirane #durre ̈s #berat #sarande #vlore #kavaje ̈ #korc ̧ë #pogradec #shkode ̈r #shpejtesi #cilesi #korrektesi Per cdo info&porosi na shkruani DM📥

00
11 hours ago

Nje set i lezetshëm loje i krijuar për foshnjat, i vendosur në botën e kafshëve të fermës dhe karakterizuar nga përqafime të ëmbla midis nënave dhe foshnjave. , 6 kuba ndërtimi të buta dhe një libër të ilustruar, për të shpikur histori të panumërta të ëmbla. Stimulon, imagjinaten dhe zhvillimin emocional. Marka: Clementoni Gjinia: djem dhe vajza Mosha: 6 deri në 18 muaj #lodra #lodraperfemije #gjithckaqejuduhet #kostumeperfemije #veshjeperfemije #lodrapellushi #dhurataideale #aksesore #smartwatch #metoo #makinaperfemije #tavolinaperfemije #lodraedukative #porositonline #blilire #paguajcash #paguajnedorezim #transportkudo 🇦🇱 #tirane #durre ̈s #berat #sarande #vlore #kavaje ̈ #korc ̧ë #pogradec #shkode ̈r #shpejtesi #cilesi #korrektesi Per cdo info&porosi na shkruani DM📥

90
11 hours ago

Thjeshtesi dhe Bukuri😍 🌾ÇARÇAFË SET DOPIO RANFORCE 🍂 100% PAMBUK Seti ka në përmbajtje: ▪️Këllëf Jorgani: 200x220cm ▪️Çarçaf: 240x260cm ▪️Këllëf Jastëku: 50x70cm (2 copë ) 💥35% MË PAK, VETËM €46 NGA €71💥 🔜Porosit në DM 📥 dhe ne i sjellim kudo për ju 📦 #home #homedecor #bedroomdecor #cotton #kids #bedsheets #carcaf #relax #white #quality #comfort #linens #linenbedding #decor #homestyling #bedding #femije #produktefemijesh #beddingsets #tirana #taclinens #blitani #porositonline #blerjeonline #femra #cilesi #albania #dyqanonline #baby #design

10
11 hours ago

Paleta për fytyrën me 2 highlights dhe 2 blush. 😍 Ideale për: 🌸Rigjallërimin e fytyrës dhe përmirësimin e tipareve me një shkëlqim të sofistikuar. Të veçanta sepse: 🌸Paletat janë të buta, të lehta , me një prekje prej kadifeje, shumë të pigmentuara dhe lehtësisht të dallueshme me një përdorim. 🌸 Përmban 4 pluhura të ndryshëm për të vënë në dukje tiparet, për të theksuar pikat kryesore dhe për të ringjallur fytyrën. 🌸Të gjitha produktet janë të lehta për tu përzier dhe përputhen në mënyrë të përkryer me fytyrën për një rezultat natyral dhe të konturuar, nga ngjyrat me të lehta te ato më intensive. 🌸Ju lejon të krijoni një numër të pafund pamjesh falë përzierjes plotësuese të nuancave. Produkti është i testuar dermatologjikisht. .. Çmimi: 2290 ALL . . . . . . . . #kozmetika #produktekozmetike #highlighter #produkteperfytyren #makeup #produkteitaliane #kiko #kikomilano #produkteorigjinale #tualete #beautiful #bukuri #estetik #makeupprofessional #cilesi #produktecilesore #cute #fashion #fashionblogger #blogger #ordernow #porosittani 📥 #luxurious #pretty #naturalbeauty #natural

130
11 hours ago

🔥Bag Obsession🔥 Gjithcka ju duhet eshte nje Cant,zgjidh ngjyren tende😊✅ ⚡️Cmimi 1000 Lekë ❕Transporti ne Tirane 200L ❕Transporti jashte Tirane 300L #bag #bags #c ̧anta #cantaperfemra #woman #fashion #style #bagslover #onlineshop #albania #femra #online #cilesi #brand

70
11 hours ago

Jastëk për kokën e foshnjës Për çdo nënë, qe kërkon rehati dhe siguri për foshnjën e saj👶👶👶👶 Jastëku është krijuar për fëmijën tuaj në një material me cilësi të lartë me një ndjesi shumë të butë, kështu që fëmija juaj do të ndihet rehat kur e vesh. Ky produkt eshte zgjidhja më e mirë për të mbrojtur kokën dhe shpinën e fëmijës tuaj kur bie, veçanërisht nëse fëmija juaj po mëson të ecë ose kur është ulur, kjo do të ndihmojë në zvogëlimin e rrezikut të tij për të rënë. #lodra #lodraperfemije #gjithckaqejuduhet #kostumeperfemije #veshjeperfemije #lodrapellushi #dhurataideale #aksesore #smartwatch #lodrainteligjente #makinaperfemije #tavolinaperfemije #lodraedukative #porositonline #blilire #paguajcash #paguajnedorezim #transportkudo 🇦🇱 #tirane #durre ̈s #berat #sarande #vlore #kavaje ̈ #korc ̧ë #pogradec #shkode ̈r #shpejtesi #cilesi #korrektesi Per cdo info&porosi na shkruani DM📥

20
11 hours ago

2.18 m i gjate - Treni shumëngjyrësh prej druri permban alfabetin magnetik shumëngjyrësh nga A deri Z . Cdo tren ka 4 rrota që rrëshqasin lehtë • ndihmon në mësimin e alfabetit, të rekomanduara për femijet 2 vjet + •Ngjyra te ndritshme dhe cilesi e butë druri. Ndërtim klasik dhe zejtari unike, prej druri natyral dhe jo toksik. Kjo loder mban duart kurioze të zënë dhe i lënë fëmijët të eksplorojnë dhe zbulojnë #lodra #lodraperfemije #tabelaperfemije #lodraedukative #veshjeperfemije #lodrapellushi #dhurataideale #aksesore #smartwatch #teknologji #makinaperfemije #lodraedukative #lodraedukative #porositonline #blilire #lodradruri #paguajnedorezim #transportkudo 🇦🇱 #tirane #durre ̈s #berat #sarande #vlore #kavaje ̈ #korc ̧ë #pogradec #shkode ̈r #shpejtesi #cilesi #korrektesi Per cdo info&porosi na shkruani DM📥

20
11 hours ago

Pompa termike Versati II, Gree ! Sistem ideal per ngrohje dhe ftohje per shtepine tuaj ! ✅Sistem ngrohje/ftohje ✅Inverter ✅Klasa e energjise A++ ✅Uje Sanitar ✅All in One #gree #sistem #pompatermike #ngrohje #ftohje #ujesanitar #klasaeenergjiseA ++ #superkursim #allinone #komfort #cilesi

180
11 hours ago

Stili Juaj 😍😍😍 Kemishe Per Meshkuj ♻️Material 100% Pambuk ♻️ 👉Masat 39-40-41-42-43-44 Kodi - 33A 😀1Cope - 19.99€ 😉2Cope - 32.99€ 😍3Cope - 44.99€ 💥Transport Falas 💥Paguaj ne Dorezim #kemisha #meshkuj #kemishapermeshkuj #cuna #bojeqiell #pambuk #class #stil #lifestyle #kemishaperdjem #kemishaserioze #kemishapercuna #cilesi #kualitet #quality #albania #tshirt #style #cotton #blionline #online #stilijuaj #99plus

00
12 hours ago

Koleksioni i ri me veshje sportive sapo ka mberritur! 🙈Veshje të përshtatëshme për çdo stine👍🏻! Produktet tona janë komode🤸🏻‍♂️,cilësore 🎽, të rehatshme për çdo aktivitet sportiv ⛹🏻‍♀️🤽🏻‍♀️🚵🏻‍♀️dhe kurdohere që dëshironi të visheni me stil ✅🤩 Na kontaktoni në DM për më shumë informacion! 🤓 . . . . . #clothes #style #cool #fitness #fashion #fitness #sport #fit #gym #veshjesportive #porosit #cilesi #kualitet #followme #follow #photooftheday #likes #f #picoftheday #instadaily #instagram #l #followforfollowback #followback #cute #happy #followers #selfie #korrektesi

141
12 hours ago

Jepet ambjent biznesi me qera ☑️me sip.75m2 ☑️kati 1,fasade xhami. 🎯Astir Për nji vizitë në pronë kontaktoni: 0699959841 HomeMe #realestate #agjensi #ambjentbiznesi #fasade #cilesi #beabussinessowner #investmoneytomakemoney #itsyourtime #choosethebest #thebestchoice #believeus #believeinyourself #doitnow

20
12 hours ago

🌟ÇARÇAFË SET DOPIO SATEN JACQUARD CAPPUCHINO🌟 ♻️ 100% Pambuk Ska fjale per ta pershkruar! ▪️Këllëf Jorgani: 200x220cm ▪️Çarçaf: 240x260cm ▪️Këllëf Jastëku: 50x70 (2 copë ) ▪️Këllëf Jastëku Oxford: 70x70 (2 copë ) 💥30% MË PAK, VETËM €85 NGA €122💥 🔜Porosit në DM 📥 dhe ne i sjellim kudo për ju 📦 #home #homedecor #bedroomdecor #cotton #kids #bedsheets #carcaf #relax #white #quality #comfort #linens #linenbedding #decor #homestyling #bedding #femije #produktefemijesh #beddingsets #tirana #taclinens #blitani #porositonline #blerjeonline #femra #cilesi #albania #dyqanonline #baby #design

00
12 hours ago

Hoodie e plote pambuk i trash, tutat mikrofiber super cilesi🔥 Ndrim✅ Kthim❌ 🗣Mundesi te verifikimit produktit para pageses (hap pakon pastaj paguaj ) Cilesin jua ofrojm ne, ju zgjidhni modelin. Faqja me e sigurte online per cuna #xhinse #bluze #veshjeonline #blionline #porositonline #atlete #shumice #porosi #cilesi #shumice

400
12 hours ago

Hoodie e plote pambuk i trash, tutat mikrofiber super cilesi🔥 Ndrim✅ Kthim❌ 🗣Mundesi te verifikimit produktit para pageses (hap pakon pastaj paguaj ) Cilesin jua ofrojm ne, ju zgjidhni modelin. Faqja me e sigurte online per cuna #xhinse #bluze #veshjeonline #blionline #porositonline #atlete #shumice #porosi #cilesi #shumice

150
12 hours ago

Hoodie e plote pambuk i trash, tutat mikrofiber super cilesi🔥 Ndrim✅ Kthim❌ 🗣Mundesi te verifikimit produktit para pageses (hap pakon pastaj paguaj ) Cilesin jua ofrojm ne, ju zgjidhni modelin. Faqja me e sigurte online per cuna #xhinse #bluze #veshjeonline #blionline #porositonline #atlete #shumice #porosi #cilesi #shumice

220
12 hours ago

Produkti me i ri per te vendosur mbi lavaman dhe super praktik kur lan frutat dhe perimet e stines! Materiali inoks me veshje anesore prej gome qe ndihmon te mos rreshkase! Cmimi: 990 leke Porosite tani! Na ndiqni ne faqen e webit per me shume oferta ose shkarkoni aplikacionin iShpejti ne Android ose iOS! ⠀ http://bit.ly/2y5Qwed⠀ ⠀ •Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀ •Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀ •Transporti ne Tirane brenda Unazes se Madhe eshte FALAS. Jashte saj dhe ne QYTETE te tjera kushton 200 leke! Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀ #iShpejti#Merr #Risi . #Shijo #Cilesi !⠀

240
12 hours ago

Xhupa te trasha dimerore 😎 Super cilesi vetem 4200L posta falas Ndrim✅ Kthim❌ 🗣Mundesi te verifikimit produktit para pageses (hap pakon pastaj paguaj ) Cilesin jua ofrojm ne, ju zgjidhni kombinimin tuaj Faqja me e sigurte online per cuna #hoodie #xhinse #bluze #triko #xhupa #atlete #blionline #online #cilesi #garanci #oferta #uk #france #germany #italy #kosova #maqedoni #shqiperi

560

Top photos & videos on #cilesi

last month

Komplet i trashe i bardhe super cilesi✅ Masat: S,M,L,XL Prerja: rregullt/slim Porosit ne whatsapp: 0684994131 Ndrim✅ Kthim❌ 🗣Mundesi te verifikimit produktit para pageses (hap pakon pastaj paguaj ) Cilesin jua ofrojm ne, ju zgjidhni modelin. Faqja me e sigurte online per cuna #xhinse #bluze #veshjeonline #blionline #porositonline #atlete #shumice #porosi #cilesi

1108
Jun 2020

NUK DI SI TË SHPREHËSH NDJENJAT E TUA?! 🤔⠀⠀ ⠀⠀ Buqeta do të të ndihmojë për këtë!❤️⠀⠀ ⠀ Cmimi: 4.000 leke, diametri 22-24 cm i pjeses se ngrenshme. Amballazhi i shton madhesine buqetes nga 3 deri ne 10 cm me shume (varet nga modeli ). ⠀ ⠀ Shkruani ne Insta Direkt për porosi 📩⠀⠀ ⠀⠀ Me dashuri dhe kujdes @the_unique_bouquet_by_elena ❤️⠀ #dhurataunike

2045
May 2020

PARIMET E PUNES TIME 👌⠀⠀ ⠀⠀ Pershendetje, miqtë e mi të dashur! 🤗⠀ ⠀ Sot dua t’ju tregoj ambjentin tim të punës. Për momentin punoj nga shtëpia, online. Kjo është kuzhina ime, ku unë krijoj buqeta për ju. Për mua, ky është opsioni më i mirë, meqë rregulli kryesor në punën time është - pastërtia! Vendi i punës duhet të jetë krejtësisht i pastër! ☝️⠀⠀ ⠀⠀ Principet e mia në punë: ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ❤️Kujdesi. I gjithë procesi krijues kryhet në përputhje me të gjitha standardet. Unë krijoj çdo buqetë duke perdorur doreza🧤⠀⠀ ⠀⠀ ❤️Krijimtaria. Perpiqem që çdo buqetë të jetë unike💝⠀⠀ ⠀⠀⠀ ❤️Korrektesia. Pasi diskutojme te gjitha detajet, per mua eshte shume e rendesishme te realizoj kompozimin e rene dakord dhe dorezimin e tij ne kohen dhe vendin e duhur. ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ❤️Cilësia e lartë e perberesve. Çdo element i ngrënshëm i buqetës zgjidhet me kujdesin maksimal. Cilësia është një nga parimet më të rëndësishme në punën time!⠀⠀ ⠀⠀⠀ Energjia magjike e shijeve, ngjyrat, estetika dhe perfeksioni, te gjitha misherohen tek - the_unique_bouquet_by_Elena ❤️⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ Befasoni familjen, miqtë dhe te dashurit tuaj me një dhuratë të bukur dhe te shijshme që do ta bëjë momentin të paharrueshëm! 🤩⠀⠀⠀ ⠀ ⠀

2034
4 weeks ago

Super Kombinim i plote dimeror🔥 Masat: S,M,L,XL Porosit ne whatsapp: 0684994131 Ndrim✅ Kthim❌ 🗣Mundesi te verifikimit produktit para pageses (hap pakon pastaj paguaj ) Cilesin jua ofrojm ne, ju zgjidhni modelin. Faqja me e sigurte online per cuna #xhinse #bluze #veshjeonline #blionline #porositonline #atlete #shumice #porosi #cilesi #shumice

1162
3279
May 2020

KUJT I PËLQEN NGJYRA PORTOKALLI? 🧡⠀⠀ ⠀⠀ 🧡Ngjyra portokalli është e lidhur me lëvizjen, ndryshimin dhe aktivitetin. 🏃‍♀️⠀⠀ ⠀⠀ 🧡 Sipas psikologëve, njerëzit që preferojnë ngjyrën portokalli janë me natyrë optimiste, aktiv, individë të formuar që i kuptojnë dëshirat e tyre.⠀⠀ ⠀⠀ 🧡 Ata janë gjithmonë pozitivë, të gatshëm për të punuar shumë dhe produktiv. 💰⠀⠀ ⠀⠀ 🧡 Ata shpërthejnë me ide krijuese dhe janë përgatitur të fillojnë projekte të reja. 👩‍💻⠀⠀ ⠀⠀ 🧡 Adhuruesit e ngjyrës portokalli arrijnë gjithçka nëpërmjet përpjekjeve të tyre dhe luftojnë për lumturi e fat. 🌟 ⠀ ⠀ Çmimi: 3.300 leke, diametri 22-23cm i pjeses se ngrenshme. Amballazhi i shton madhesine buqetes nga 3 deri ne 10 cm me shume (varet nga modeli )⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀

1584
Feb 2020

Prezantimi dhe degustimi i kantinës Nurellari në Zvicër.Ishte kënaqësi të prezantosh produktin tonë mes Shqiptarve që jetojnë në Zvicër dhe jo vetëm🙏 Faleminderit @the_abaz 🇦🇱🇨🇭 . . #cilesi #profesionalizem #perkushtim #produktshqiptar

1905