#elbasan photos & videos

20
22 minutes ago

Cili është portieri më i mirë që ka nxjerrë qyteti yt? Në fotografi Bujar Gogunja i Elbasanit, atëherë Labinoti, nuk pësoi gol nga 11 dhjetori i vitit 1983 deri më 13 maj 1984, 1037 minuta në kampionat. Në atë sezon Labinoti u shpall kampion i Shqipërisë në futboll... #Elbasan

495
22 minutes ago

Veshje Interiori 😎👌 @autogarage .al Kontakt : +355 68 81 13 484 - DM #albania #tirana #durrës #shkoder #elbasan #car #auto #sport #rich #richkidsalbania #richkidsofinstagram #speed #stop #veshjemakinash

290
31 minutes ago

Lingerie are like a poem for your body🌹 TCM🌹 Masa 75B🌹 Çmimi 600 lekë🌹 Vathët me perla në formë lule🌹 Çmimi 200 lekë🌹 Porosit tani në DM duke na dërguar të dhënat tuaja🌹 Posta në Elbasan falas🌸 Posta në rrethe dhe qytete të tjera 150 lekë🌸 🌸 🌸 🌸 #tirana #vlore #durres #vishusisara #blogger #secondhandfashion #accessories #fashionblogger #likeforlikes #followforfollowback #follow4followback #albania #albanian #lifestyle #madewithlove #scrunchiesforsale #bikini #summervibes #summertime #beauty #blogger #photography #style #beautiful #paris #parisianstyle #elbasan #scrunchies #handmadegifts #intimissimi #intimo

150
40 minutes ago

-Shitet Tute The North Face 🔥 per Meshkuj Origjinale masa M (i ben dhe L ) Gjendja 10/10 Masa M-L -Specifikimet e produktit : -Felpe e trashe TNF -Logo e kuqe e madhe perpara -Asnje shenje perdorimi akull e re -Material i plote -Material i bute dhe i trashe Super Super Super !!! -Cmim Okazion vetem 4500 lek #albania #tirana #durres #vajza #djem #rroba #rrobaorigjinale #vjeshte #dimer #vere #plazh #vjeshte #shkolle #shkoder #femra #albaniagirl #albaniakids #shqipe #shqiperia #albanian #femije #mode #shqiperi #visitalbania #alb #prishtina #kosova #shkoder #elbasan #korce #lezhe #sarande

50
43 minutes ago

Xhaketë pa mëngë e markës së njohur Gucci✨Masa L,prerje ideale per masen M. Është origjinale👌🏻🌸Mund ta kërkoni në google çmimin real✨Tek ne e gjeni me një super çmim🔥 Cilësi fantastike dhe super e bukur🌸 Mund ta kombinoni me çdo gjë dhe do te jeni ngrohtë gjatë gjithë dimrit✨ Cilesia mbi sasine👌🏻💎 Për më shumë detaje më kontaktoni🎀 #newpost #albania #shqiperi #gucci #xhaketa #xhiboks #femra #vajza #dhurata #beautiful #elbasan #tirane #vajzat_shqiptare #tirane #qualityoverquantity #quality #porosittani #blitani #porosittani 📥 #pellush #xhaketape ̈rvajza #faqeonline #vlore

130
47 minutes ago

Përgëzohuni o njerëzit e llogarisë ! 🥺🥰 . @jeteislame #shpërndaje #mashallah_ماشاءالله #jeteislame

1122
1 hour ago

Supa Figuaktiv zevendesues vakti ne 3 variante Perzijeni me uje Pa laktoze Pa gluten Pa kimikate Me shije nga te kripura deri me shije frutash: Ushqimet me pak kalori Figuactiv ju ofron ushqyes te balancuar ne shume shije te ndryshme. Shija, dobesimi dhe shkeputja nga tundimi duhet te jene se bashku ! 📩●Per shije te ndryshme na kontaktoni online !📥 -Supe me Patate “Auberge” -Supe Domate “Mediterranee” -Supe me zarzavate curry “India” . . . . . #lr #lralbania #porositonline #porosionline #shkoder #tirana #perfemra #femra #produktegjermane #produktebio #durres #albania #elbasan #vlore #sarande #lezhe #produkteorigjinale

30
1 hour ago

▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ton te re ↙️↙️ 🌺 @ilahi .lyrics_ 🌺 🌺 @krenaria .islame 🌺 🌺 @ilahi .lyrics_ 🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrës #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes   #albania #Kosova   #maqedonia

2302
1 hour ago

🤔 Pse çaj Matcha 🌱 _______________ 🔸Ushqimi më i lartë antioksidues në tokë 🌱 .................................................................... ✔️ Matcha përmban 105 nivele antioksiduese më shumë se boronica për gram. (CAP-e testing NIS labs ) Matcha përmban mbi 5x nivelet antioxidant të Gojiberry; Mbi 13x atë të shegës; Mbi 25x Acai. (Journal of Agriculture and Food Chemistry ) .................................................................... 🔸 Kontrollon nivelin e kafeinës 🌱 🔸 Do zëvendësosh një orë palestër 🌱 🔸 Rrit memeorjen, ofron qetësi si dhe përqendrim më të mirë 🌱 🔸 Higjenë më e mirë orale pa shenja kafe dhe erë të keqe 🌱 🔸 Do të shijosh një sistem imunitar të shtuar dhe detoksifikim të trupit 🌱 🔸 Do të përfitosh nga vetitë anti-plakje 🌱 🔸 Promovon Humbje Peshe 4 herë me shpejt se çdo produkt tjetër : butësisht rrit metabolizmin tuaj dhe djeg yndyrën 🌱 🔸 Kombinimi i aminoacideve natyrore L-Theanine dhe kafein sjell një rritje të energjisë 🌱 🔸 Detoksifikim Natyror Për Trupin 🌱 🔸 Lofton Kancerin 🌱 🔸 Përforcon sistemin imunitar 🌱 🔸 Përmirëson kolesterolin 🌱 🔸 Mundëson qetësi , rrit memorjen dhe përqendrimin 🌱 ____________________________________ ♻️Bio Çertifikuar Sasia : 50 gr Powder ____________________________________ Mëso më shumë link https://www.bioherbal.al/details/179-aj-matcha ________________________________________ 🇦🇱 🇽🇰 "Bio Herbal": Bulevardi Bajram Curri, perballe ish-ATSH, pranë Xhamisë së Tabakëve ,Tirane. ☎️Cel: +355682887359 📲 Whatsapp/Viber: +355682887359 #thenje #dobesim #elbasan #dobesohushendetshem #bioherbalalbania #ledrivula #estradashqiptare #produktenatyrale #produktebio #berat #kuqezi #albanianfood #kafe #beautifulalbania #tayna #gatim #discoveralbania #noizy #kujdesiperlekuren #dashuri #kujdesiperfloket #caj #fero #antioksidant #mozzik #trajtimfytyre #shkodra #art #porositonline #humor

150
1 hour ago

Mbrojtje nga nxehtesia Aloe Vera Nutri-Repair Leave-In Kurë •Me 60% xhel Aloe Vera dhe ekstrakt organik bambuje. •Vepron si nje shtrese mbrojtese ndaj nxehtesise. •Ushqen dhe hidraton floket. •Ideale para ose gjate stilimit me ngrohje (tharja me tharese ose drejtimi me piaster )-pa shperlarje. . . . . . #lr #lralbania #porositonline #porosionline #shkoder #tirana #perfemra #femra #produktegjermane #produktebio #durres #albania #elbasan #vlore #sarande #lezhe #produkteorigjinale

60
1 hour ago

🟥Oferte vetem per pak dite 990 leke ⚬Boks me bluetooth Te rinj ne kuti Shume i pershtatshem per festa familjare. Mund ta merin me vete #kudo . #Lidhet me smartphonin tuaj nepermjet #bluetoothit . Mund ti vendosni #usb me keng #mp3 . #Sd . #Degjoni #kanale Radio. ⚬ #Parametrat #Fm #world #radio tf Usb Mp3 #player #Bateri 1200 mah. Loudspeaker 4inch external diameter 102mm magnetic. Hifi #speakers . Transporti ne Tirane 100 leke Transporti ne rrethe 200 leke Kontakt 0695667888 #boksmebluetooth #bokspermuzike #muzike #tiranealbania #tirana #tirane #shkoder #vlore #vlorealbania #korce #elbasan #Durre ̈s #speaker #bluetoothspeaker

130
23 hours ago

1.3k3
Yesterday

7661

Top photos & videos on #elbasan

5 days ago

If we surrendered to earth's intelligence we could rise up rooted, like trees. 🌲🍃 #natureadventure #naturephotography #naturelovers #nature #elbasan #gjinar @govisitalbania @secret .albania

1220
2 weeks ago

🐾This makes you feel strong Credits: @klaudia .z__ --- #hiking #albania #visitalbania #funar #elbasan #visitalbania #mountains #albania #kudoshkojme #bestofalbania

6053