#kidator photos & videos

30 minutes ago

2 years ago..MAS🥰 - @kida #kidator #mas

107
51 minutes ago

beb💙. - [ #kida , #kidator ]

130
1 hour ago

ta du synin e zi 💖👀 #exploremore #explorepage #butriors #kidator

110
1 hour ago

GIVEWAY Iphone 7 Rregullat 🔴Tag 3 shok/shoqe 🔴Follow @specat .exe & @albaniangrizzles Comenti qe merr me shum like zgjidhe fitues kur behen 10k Followers te @specat .exe ✅Shpresoj qe ta fitoni✅ - - - - - - - - - #albania #kosova #meme #bestmeme #memealbania #specat .exe #memesworld #hashtag #bestvideo #instagram #prishtina #kosova #kosovo #albania #shqiperia #tirana #prizren #ferizaj #peja #gjakova #durresi #vlora #butrintimeri #luanator #kidator #ledrivula #taynator #albaniangirl

60
1 hour ago

🅻i🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra të reja rreth stilit dhe bukurisë 😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 👒💄💅 F A K T E B U K U R I E💅💄👒 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 💅 @FakteBukurie 💅 @FakteBukurie 💄 @FakteBukurie 💄 @FakteBukurie 👠 @FakteBukurie 👠 @FakteBukurie 👒 @FakteBukurie 👒 @FakteBukurie ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante #fakte #trend #gjerainteresante #interesante3nt #fakteinteresante #dijeinteresante #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #enca #taynator #fifi #elvanators #dafinators #melinda #xhensilator #kidator #faktebukurie #thonj #kujdesiperlekuren #kujdesiperveten #kujdesiperfytyren #kujdesi #shendeti #femra #faktebukurie

2650
1 hour ago

Mendimi juaj per ShikoKushLuan ? 🖐🏻 • Per mua ka qen emisioni me i bukur i ritransmetuar ne shqiperi & do jete jo pershkak se moderatorja eshte personi qe une adhuroj por eshte nje emision i ndertuar plot pozitivitet & gjera qe si kemi pare asnjehere ne Tv... Jam e lumtur qe ShikokushLuan eshte ndertuar nga puna e palodhur e Luanes & Ekipit te saj dhe kan mundesuar te ftojne dhe te kemi mundesine te shikojme artistet e preferuar tane !!! Sdo kete emision tjeter qe do e thyej gjithe kete shikueshmeri + Trending kudo ne bote dhe shume dashuri nga teleshikuesit !!! 💜💜💜💜

12524

Top photos & videos on #kidator

5 hours ago

How cute oml🥰🦋

1306
Yesterday

#Premtimet or #Kerkun 🦋🤍

1.9k19
7 hours ago

🤍she’s the only one🤍 @kida #kidator

10512
6 hours ago

Vem coisas boa por ai..... Já cedinho trabalhando com produção com a mamãe e papai Gosto da bagunça que eles fazer comigo e tudo agradável no meu tempo né mamãe rsrs abraço do Leon #mundoleobaby #influenciadorkids #minoblogueirinho #marketing #babyboy #criancasfelizes #lojaskids #videosengracados #bebesfofos #artist #bebê #modelosmirins #modelos #kidator #atorkids #segundafeira #alegria 😀 #mundo #ρersistenciα

2580
3 days ago

❤️ 𝙆𝙄𝘿𝘼 ❤️ fell in love w the pic, so I had to outline it 😍 btw I’ll try my best to be more active. I promise ❤️ if u could go to any destination in the world - where would u go? ✨ . . . . . . #outline #outlines #draw #drawing #art #digitalart #instaart #artoftheday #artist #artwork #creative #fanart #explore #explorepage #kida #kidator #kidators #orhidealatifi #orhidea #latifi

433173