#liqenikomanit photos & videos

19 hours ago

Miremengjes nga liqeni i Komanit ❤️ #vauidejes #liqenikomanit #lumishales #tajlandashqiptare #albaniaexplore #visitalbania #tagus

2660
Yesterday

Lumi i Shales per vetem 2300lek😍 Vizitohen: •Lumi i Shales •Liqeni i Komanit •Liqeni i Vau Dejes Ne cmim perfshihen: >Transport Tirane-Liqeni Komanit-Tirane >Lundrimi me varke liqeni Komanit-Lumi Shales-Liqeni Komanit >Guida jone gjate udhetimit ❗️Udhetimi eshte nje ditore! Datat e udhetimeve: 11, 12, 18, 19, 25, 26 Korrik 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23 Gusht 💁‍♂️Per me shume info: 📱+355696666347 📩cocotravel11 @gmail .com 🏠 Rr. E Durresit

2781
Yesterday

#liqenikomanit

602
Yesterday

GIVEAWAY!! Fituesi do të përfitojë: -Nje udhëtim ditor tek lumi i Shalës, një nga thesarët e natyrës Shqiptare. -Nje set byzylyk për këmbën me guaska, hand-made. Duhet vetem të: -Bëni follow @atildas , @euroasiatravelexperts , @zolaspearls -Komentoni duke bere tag 3 miq (per te cilet nuk eshte kusht qe tu bejne follow faqeve, vetem nese i pelqejne 😊 ) *Mund te komentoni sa here te doni, duke bere tag miq te ndryshem. Ky GIVEAWAY hapet tani dhe mbyllet më datë 12 Korrik në mbrëmje, fituesit do shpallen live në @atildas . Faleminderit per mbështetjen. Paçi fat!! *This giveaway is not affiliated with IG. . . . . . . #albanianblogger #GIVEAWAY #albaniangirl #giveawaytirane #udhetim #udhetimfalas #udhetim1ditor #lumishales #liqenikomanit #perla #footbracelet #anklet #beachstyle #byzylykperkemben #byzylmeguacka #supergiveaway #konkursperdhurata #dhurata #produktefalas #giveawayhost #albanianblogger #lifestyleblogger #moregiveaways #goodluck

517116
6 days ago

Ohana loves traveling 😍

64125
2 weeks ago

Mengjesi ne bujtinen Borealis Petulla me mjalte Djathe shtepie Caj mali dhe uje burimi #agroturizem #liqenikomanit #visitalbania #beautifuldestinations

190
2 weeks ago

😍Pershendetje nga Lumi i Shales sot me Dy Super Grupet “Alkapone “😍 🔥🔥🔥🔥🔥 . #lumishales #albania 🇦🇱 #liqenikomanit #goodvibes #summervibes #e_travel_albania #

940
2 weeks ago

Great idea for more spaces. Do you want to go travel with this and how would you feel traveling by this vehicle?? 🚌 Tag a friend that has to see this! 👇 😃😃Like this post •Follow @lifeluxurylifestyle •Follow @lifeluxurylifestyle •Follow @lifeluxurylifestyle Repost @geotravelings with @make_repost ・・・ • Follow @traveldecided for more! 🔥 Video by: @benzson_the_van • ⁣ .⁣ .⁣ .⁣ .⁣ .⁣ #boatlife #boating #maheisland #bluewater #shaleriver #udhetimmevarkekoman #boatrip #turqoisewater #koman #lumishales #liqeniikomanit #liqenikomanit #sailingcroatia #holidaypics #albania #komanilake #alpetshqiptare #udhetimmevarkelumishales #travel #albanianalps #dog #seatravel #boat #shale #boatkomanilake #mollavalley #blueboat #clearwaters #lumiishales #boatkomani via @hashtagexpert

900
2 weeks ago

Rezervoni tani dhe kaloni nje fund jav te pa harrushme mes naturs dhe lumit te shales per rezervime na konaktoni ne inbox WhatsApp viber ju mirpresim.🖐🏝 . . #albania 🇦🇱 . #nature . #kosovarss . #liqenikomanit . #lumiishales #tour . #tourism

2780
2 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 28 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

830
2 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 28 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

2440
2 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 28 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

970
3 weeks ago

Journey off the weekend 🎶⛽️🚘🏊🏼 #liqenikomanit #lumiishalës

430
3 weeks ago

Nga Lumi i Shales me shume dashuri. 😍Me Super Grupet sot 😍 . . #lumishales #liqenikomanit #natyrashqiptare #weekendvibes #photography #etravelalbania

1391
3 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 21 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 21, 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

520
3 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 21 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 21, 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

1150
3 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 21 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 21, 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

1072
3 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 21 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 21, 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

610
3 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 21 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 21, 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

1230
3 weeks ago

Lumi i Shalës 1 Dite 2500 Leke #LumiiShales #LiqeniKomanit ► 20 , 21 ,24, 27 , 28 Qershor ► 1, 4 , 5 ,8 ,9 , 11 , 12 ,15 , 16 , 18 , 19 , 22, 23, 24 , 25 , 26 , 29 , 30 , 31 Korrik ► 1 , 2 ,5 , 6 , 7, 8 , 9 ,12 , 13 , 14 , 15 , 16 ,19 , 20 , 21 , 22 , 23 ,26 , 27 , 28, 29 , 30 Gusht Programi: ► Nisja nga Tirana ne oren 06:00 . ► Nisja nga Durresi ne oren 05:20 . ► Nisja nga Elbasani ne oren 05:20 . Vazhdimi i udhetimit drejt liqenit te Komanit .Ndales per kafe gjate rruges .Perpara se te nisim lundrimin me vark qendrojme pak ne portin e Komanit.Shetitja me varke midis bukurive perrallore qe natyra ofron zgjat rreth 50 minuta, vetem 1 drejtim. Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e lumit te Shales ,shkëmbinjte e thepisur që e rrethojnë dhe malet e gjelbra e bejne kete vend qe te cilesohet si #TAJLANDA #SHQIPTARE .Pasi te kemi mberritur nga lundrimi me varke do te pushojme buze lumit ne piken me kryesore te bukurise se natyres ne kete zone, ku pervecse konsumimit te drekes apo lojerave te ndryshme mund te notojme ne lume . Kohe e lire per tu relaksuar rreth 3-4 ore , shetitje ne natyren e virgjer,argetim , volejboll , plazh , dreka me produkte kryesisht te zones. Me pas lundrojme perseri me varka drejt liqenit te Komanit dhe pergatimemi per t’u kthyer ne Tirane.Mberritja ne mbremje . Fundi sherbimit tone! ►Duhet te keni parasysh qe : NE PERIUDHA TE CAKTUARA TE SEZONIT VEROR NIVELI I UJIT ESHTE ME I ULET SE ZAKONISHT, NE RASTE TE TILLA DO TE KEMI NJE ECJE ME NIVEL TE THJESHTE VESHTIRESIE PER RRETH 50-150 METRA DISTANCE. Ne cmim perfshihet *Transporti vajtje ardhe me bus/minibus . *Varka , Koman - Lumi Shales - Koman *Shoqeruesi Ne cmim nuk perfshihet *Dreka . *Gjithcka e papermendur mesiper.

110
4 weeks ago

📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" , 21 qershor, vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 21, 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

1010
4 weeks ago

🌲⛰️🏔️🏞️ #Valbone #Valbonë #Tropoja #KomanLake #LiqeniKomanit

1662
4 weeks ago

21qershor festa tek📍Lumi i Shalës > "Tajlanda Shqiptare" vetëm për 2400 lekë/personi Aty ku Lek Dukagjini kaloi vitet e fundit te jetës. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ❗Çdo të dielë~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~▶️Qershor: 21, 28. ▶️Korrik: 5, 12, 19, 26. ▶️Gusht: 2, 9, 16, 23, 30. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🕕Nisja në orën 06:00 pranë "Pallatit të Sporteve Asllan Rusi" Udhëtimi me varkë nga Komani tek Lumi i Shalës zgjat rreth 1h 🚣‍♀️🚣‍♂️. Ka shezlonge, restaurante per të ngrënë dhe pirë. Kthimi në Tiranë në orë 20:00 Për më shume kontaktoni ne WhatsApp 0676404805 ose Direct Message📱 #lumishales #lumiishales #shale #koman #liqenikomanit #liqeniikomanit #komanilake #shaleriver #mollavalley #alpetshqiptare #albanianalps #albania #travel #boattravel #boatkomanilake #boatkomani #udhetimmevarkekoman #udhetimmevarkelumishales

3635

Top photos & videos on #liqenikomanit

Yesterday

GIVEAWAY!! Fituesi do të përfitojë: -Nje udhëtim ditor tek lumi i Shalës, një nga thesarët e natyrës Shqiptare. -Nje set byzylyk për këmbën me guaska, hand-made. Duhet vetem të: -Bëni follow @atildas , @euroasiatravelexperts , @zolaspearls -Komentoni duke bere tag 3 miq (per te cilet nuk eshte kusht qe tu bejne follow faqeve, vetem nese i pelqejne 😊 ) *Mund te komentoni sa here te doni, duke bere tag miq te ndryshem. Ky GIVEAWAY hapet tani dhe mbyllet më datë 12 Korrik në mbrëmje, fituesit do shpallen live në @atildas . Faleminderit per mbështetjen. Paçi fat!! *This giveaway is not affiliated with IG. . . . . . . #albanianblogger #GIVEAWAY #albaniangirl #giveawaytirane #udhetim #udhetimfalas #udhetim1ditor #lumishales #liqenikomanit #perla #footbracelet #anklet #beachstyle #byzylykperkemben #byzylmeguacka #supergiveaway #konkursperdhurata #dhurata #produktefalas #giveawayhost #albanianblogger #lifestyleblogger #moregiveaways #goodluck

517116
19 hours ago

Miremengjes nga liqeni i Komanit ❤️ #vauidejes #liqenikomanit #lumishales #tajlandashqiptare #albaniaexplore #visitalbania #tagus

2660
6 days ago

Ohana loves traveling 😍

64125
4 weeks ago

🌲⛰️🏔️🏞️ #Valbone #Valbonë #Tropoja #KomanLake #LiqeniKomanit

1662
Apr 2020

🇬🇧 For those who love nature this is a must in Albania. Sailing on this lake formed by the river Drin and winding through ravines and ravines for over 40 km is a truly rewarding experience. • 🇮🇹 Per chi ama la natura questa è una tappa d'obbligo in Albania. Navigare su questo lago formato dal fiume Drin e che si snoda fra gole e anfratti per oltre 40 km è un'esperienza veramente appagante. 📸 @xhaferajrozana ________________________________________________________ #lumiishales #liqenikomanit #lumiishalës #blinipark #shkoder #shkodër #komanilake #lake #river #fierzalake #bajramcurri #tropoje #tropoj #northalbania #visitalbania #albania 🇦🇱 #albania #albanian #beautifulalbania #ekskursion #udhetime #shqipe #shqiptar #shqiperia #shqiperi #BeachCleanUpAlbania

70011
2 weeks ago

Rezervoni tani dhe kaloni nje fund jav te pa harrushme mes naturs dhe lumit te shales per rezervime na konaktoni ne inbox WhatsApp viber ju mirpresim.🖐🏝 . . #albania 🇦🇱 . #nature . #kosovarss . #liqenikomanit . #lumiishales #tour . #tourism

2780
3 weeks ago

Nga Lumi i Shales me shume dashuri. 😍Me Super Grupet sot 😍 . . #lumishales #liqenikomanit #natyrashqiptare #weekendvibes #photography #etravelalbania

1391
May 2020

They say lake Koman has "the most beautiful ferry route in the world". I'm really skeptical when it comes to superlatives, but also easily intrigued by places that are difficult to reach. The lake Koman experience felt like a tropical fjord in some kind of fantasy novel. I sure haven't seen all the ferry routes out there, but I can imagine this one in northern Albania is among the top. Maybe this is even the highlight of our whole trip? . ©️✨📸 • @christjaaan . . . #nature #summer #balkan #wanderlust #europe #landscape #komanilake #albania #mountains #lake #naturephotography #travelgram #albanien #shqipe #visitalbania #worldsgreatboattrips #instagood #lakekoman #koman #liqenikomanit #albanianalps #komanigorge #komani #instatravel #lakekomani #naturelovers #komaniferry #naturewondersalbania #albanianlandscape #travelalbania

10610