#ronelahajati photos & videos

14 hours ago

Të dy shumë të ndjekur dhe të pëlqyer nga publiku . Janë dy nga djemtë e “Për’puthen” me më shumë ndjekësa në instagram. Por cili është i preferuari juaj? •Follow - @thuhett • • • #enca #encatics #dafinazeqiri #dafina #hitt #song #girl #comingsoon #soon #two #in #now #likeforlikes #like4likes #followforfollowback #quu #sergio #babebabe #song #hit #ronelahajati #night #ciao #followforfollowback #now #likeforlikeback #all #this #albania #kosovo #italia #turkey #germany 🇩🇪

131
18 hours ago

• E re - Morena Taraku & Stresi “ Bad Girl” 🔥 Teksa shikojmë videoklipin e këngës” Bad Girl” në skenën me @stresi vëmë re dhe modelen e njohur @serenasula_official e cila di si gjithmonë të tërheqi vëmendje me linjat provokuese . •Follow- @thuhett • • #enca #encatics #dafinazeqiri #dafina #hitt #song #girl #comingsoon #soon #two #in #now #likeforlikes #like4likes #followforfollowback #quu #sergio #babebabe #song #hit #ronelahajati #night #ciao #followforfollowback #now #likeforlikeback #all #this #albania #kosovo #italia #turkey #germany 🇩🇪

410
18 hours ago

M'pelqen kur lazdrohesh 💘 @ronelahajatiofficial #ronelahajati #ronelator #ronelators

62
Yesterday

KIDA x RONELA😍💞💞 #kidators #kidator #kida #edhesa #ronelahajati #ronelator

386
123
3 days ago

It's always you 🌏🦋 @ronelahajatiofficial #ronelahajati #ronelator #ronelators

104

Top photos & videos on #ronelahajati

Dec 2019

Fifi ft Ronela Hajati ?? Do e donit një bashkëpunim mes dyshes shumë të dashur? Këngëtaret kanë qenë së bashku në koncertin ku kontribuan për shqiptarët 🙏😍🇦🇱| #INLife #Fifi #RonelaHajati #PrayforAlbania 🇦🇱

2.4k20
last month

...si m'ke lon... 💔 #ronelahajati #vuj

2.4k44
Mar 2020

E meriton një tradhtare, me ta ngul ashiqare Se unë lujta për ty, po ti doje dikë që shet zemrën për pare... @ronelahajatiofficial #ronelahajati #genjeshtarje #muzikshqip #mepare #genjeshtarjemepare

11.7k246
Feb 2020

•Ronela Hajati këtë të premte (14 shkurt ) do të publikojë jo 1 por 2 projekte! Mbase është një projekt, pra 2në1, -Genjeshtar je // -Pare ". 🔥Ende nuk dimë ç'po përgatit Ronela për ne, por mezi po e presim!! 🖤🧡Pyetja jonë është: Cili “look” ju pëlqen më shumë 1 apo 2?! 🤔🧡🖤|| #INLife #RonelaHajati

1.4k13
Apr 2020

@ronelahajatiofficial kur do dalim? 🤣🤣🤣❤️|| #INLife TAG ur bestie që do e “🔥” kur të dilni🤣|| #INLife #RonelaHajati

1.4k17
Dec 2019

Gjithmonë e kurar në detaje😍 •Mendimi juaj: Më bukur me apo pa make-up? 💄🧖‍♀️| #INLife #RonelaHajati

1.5k28