•Thuhet’🇦🇱 @thuhett

2 weeks ago

Modelja e njohur Serena Sula e ftuar në emisioninn “ Abc E Mëngjesit “ ka folur rreth skandaleve me vipat shqiptar ku një ndër ato është dhe Fero , ku modelja tregon nëse ka qenë për trilece . •Follow- @thuhett ( for 200 followers ) • • #enca #encatics #dafinazeqiri #dafina #hitt #song #girl #comingsoon #soon #two #in #now #likeforlikes #like4likes #followforfollowback #quu #sergio #babebabe #song #hit #ronelahajati #night #ciao #followforfollowback #now #likeforlikeback #all #this #albania #kosovo #italia #turkey #germany 🇩🇪

0 Comments

85 Likes