Wear your desire @_wear_your_desire_

3 days ago

Keni nje mbrembje,feste,apo evet? Jeni ne dilem se cfare te vishni? Ne e kemi zgjidhjen per ju 😉 ky fustani i bukur ,elegant,fin,klas eshte nje dashuri . Detaji i teminave do ju bej te shkelqeni 🤩🤩 i gjate deri ne fund te kembeve,pjesa e shpines me zinzhir dhe pak i hapur ne forem V. Detaji i vecante te pjesa e perparame :e care ne fund te kembeve. New i sapo ardhur nga Anglia me etiket, masa Uk 8 , Eu S , e beni tuajen per vetem 3500 l . #dress #class #elegance #elegantstyle #sequinsdress #amazing #style #styleblogger #stylish #england #beunique #bestylish #bedifferent #onlineshop #dmfordetails #dmfororders 📥 @_wear_your_desire_

0 Comments

9 Likes